WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت


اخبار و مباحث پیرامون نامزدهای تایید صلاحیت نشده انتخابات 92
زمان کنونی: ۳-۱۱-۱۳۹۶, ۰۶:۱۶ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان
نویسنده: مصطفي مازح7610
آخرین ارسال: باشما
پاسخ: 890
بازدید: 241699

 
امتیاز موضوع:
 • 43 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

اخبار و مباحث پیرامون نامزدهای تایید صلاحیت نشده انتخابات 92

کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 556
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۰
سپاس شده: 3706 در 568 موضوع
سپاس کرده: 903
اعتبار: : 2044
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #1
شروع فتنه 88، از نامه «بدون سلام» هاشمی بود
وزیر اطلاعات صبح امروز در اختتامیه نهمین همایش سراسری مسئولان هیات رزمندگانکشور، به بیان راهکارهای غرب و ضد انقلاب برای انتخابات پیش رو پرداخت و پرده از سناریوهای آنان برداشت.İmage
بهگزارش بولتن نیوز، حجت الاسلام حیدر مصلحی اما در بخشی از سخنان خود به جزئیاتی ازماجرای فتنه 88 نیز اشاره کرد. وی با بیان اینکه عده ای به دنبال تطهیر سران فتنه هستند، گفت: کسی که جزو سران فتنه بوده و انقلاب و نظام به دلیل یک سری ملاحظات او را مانند آن دو تن دیگر چندان محصور نکرده و به او آزادی عمل داده است امروز امر بر او اشتباه نشود که انقلاب یادش رفته این آقا در فتنه چه نقشی ایفا کرده است.
اگرچه حیدر مصلحی نامی از شخص موردنظر نبرد اما همگان می دانند که منظور وی کسی نیست جز سیدمحمد خاتمی. خاتمی همان کسی است که به اعتقاد بسیاری از ناظران نقشی به مراتب مهم تر و پررنگ تر از دو فتنه گر دیگر، یعنی موسوی و کروبی دارد. به باور بسیاری از کارشناسان، پشتوانه های فکری و راهبردهایی که خاتمی و یارانش ارائه می دادند، منجر به عملکرد موسوی و کروبی می شد. در حقیقت می توان گفت موسوی و کروبی، تنها عامل اجرای فرامین خاتمی و اتاق فکر مرکزی فتنه بودند.


İmage


طبقاعترافات عوامل فتنه 88، از مدت‌ها قبل از انتخابات دهم، جلساتي تحت عنوان بررسي انتخابات دهم توسط اعضاء احزاب برانداز مشارکت، سازمان مجاهدین، کارگزاران و با حضور خاتمی برگزار مي‌شد و  اين افراد در آن جلسات به بيان نظراتخود پيرامون انتخابات رياست جمهوري مي‌پرداختند.
برايمثال در اين‌باره ابطحي، یکی از بازداشتی های فتنه 88 چنين مي‌گويد:
"جلسات ثابت ديگري بودکه هر دو هفته يک بار صبح پنج شنبه در منزل اعضاء تشکيل مي شد. اين جلسه هم در دو سال گذشته تقريباً همه بحث هاي آن در مورد انتخابات بوده و پيش از اين جلسه مواد بحث در جلسه دوشنبه در حضور آقاي خاتمي را بررسي مي کرديم و مسير بحث هاي آن مثل مسير بحث هاي جلسه دوشنبه بود."
 و نيز مصطفيتاج‌زاده، یکی دیگر از بازداشتی های فتنه 88 که متأسفانه هنوز هم از رأفت نظام اسلامی سوءاستفاده کرده و باز هم مشغول فتنه گری است، در اين مورد گفته است:
"با دوستان قديم كهاكثرا سابقه فعاليت در ارشاد داشتيم و از نزديكان آقاي خاتمي بوديم چند سال است كه پنجشنبه ها ماهي يك بار صبحانه دور هم جمع مي شويم . بيشتر بحث هايي صورت مي گرفت كه منجر به پذيرش كانديداتوري آقاي خاتمي باشد مثل فعال شدن مجمع روحانيون، مشاركت و سازمان . به جز رضا خاتمي و محمد صدر همه موافق بودند كه آقاي خاتمي تنها كسي است كه مي تواند احمدي نژاد را شكست دهد."
و
نيز:
"روزهاي دوشنبه يك هفتهدر ميان در مورد مسائل داخلي و خارجي با آقاي خاتمي جلسه داريم جلسات سياست داخلي با مسئوليت اقاي امين زاده تشكيل مي شود. جلسات سياست خارجي با مسئوليت دكتر محمد صدر برگزار مي شود در جلسه سياست داخلي در يك سال گذشته مسأله انتخابات مطرح بود كه تبديل به جزوه اي شد. آقاي خاتمي دو سوال مطرح كرد يكي اينكه آيا انجام اصلاحات در ايران منوط به حضور در حكومت است يا مي توان بيرون از حكومت اصلاحات را انجام داد دوم اينكه چطور مي توان در حكومت وارد شد اما آلوده حكومت نشد."
خاتمیالبته بعد از فتنه 88 تا به امروز، هنوز هم بر همان روال عمل کرده و در دیدارهای خصوصی خود با برخی افراد معلوم الحال، همچنان بر سیاق گذشته عمل کرده است.
اماسخنان امروز وزیر محترم اطلاعات، روی دیگری هم داشت. او به جز خاتمی، در مورد نقش کلیدی شخص دیگری هم در به وجود آوردن فتنه 88 سخن گفت.
حیدرمصلحی با انتقاد از ساخت پروژه ای به نام "منجی سازی کاذب" که بقایای فتنه 88 به دنبال آن هستند گفت: کسی که خود را پیشگوی حوادث 88 عنوان می کند و می گوید "من گفتم، من بیانیه دادم" در حقیقت پیشگویی نکرده است، ما اطلاعات دقیقی داریم که این آقا در فتنه دست داشته است.
وزیراطلاعات افزود: زمانی که رهبری در نماز جمعه آن خطبه ها را بیان فرمودند چه کسی بود که نامه بدون سلام علیکم داد؟
وزیراطلاعات اگرچه نامی از این شخص هم نبرد اما کیست که نداند منظور او، هاشمی رفسنجانی بوده است؟ و مگر در تاریخ انقلاب اسلامی، چند "نامه بدون سلام" به رهبر جامعه اسلامی نوشته است جز همان نامه معروف هاشمی رفسنجانی، چند روز قبل از انتخابات سال 88؟!


İmage


نامهای که به باور بسیاری از صاحبنظران، شروع فتنه 88 را باید از همان جا بدانیم. نامه ای که در آن هاشمی به صراحت اعلام کرده بود، آتشفشان هایی در حال شکل گیری است:
"برفرض اینکه اینجانب صبورانه به مشی گذشته ادامه دهم، بی‌شک بخشی از مردم و احزاب و جریانها این وضع را بیش از این بر نمی‌تابند و آتش‌فشانهایی که از درون سینه‌های سوزان تغذیه می‌شوند، در جامعه شکل خواهد گرفت که نمونه‌های آن را در اجتماعات انتخاباتی در میدانها، خیابانها و دانشگاهها مشاهده می‌کنیم."
بلافاصلهپس از انتشار این نامه، علی هاشمی رفسنجانی در ستاد قیطریه و در جمع شش نفر از اعضای اصلی ستاد موسوی با هیجان وصف ناپذیری اعلام کرد: "این نامه حاج آقا خیلی تند است. ما داریم آن را چاپ می کنیم، شما هم بگویید چاپ کنند. باید دست به دست هم بدهیم تا موج ایجاد کند. حاج آقا گفته اند یا اینجا کار خراب می شود یا فضا بر می گردد."
ساعاتیپس از انتشار این نامه، موج رسانه ای که برای آن از سوی قرارگاه اصلی و کانون مرکزی فتنه برنامه ریزی شده بود نیز آغاز شد. سایت آفتاب نیوز وابسته به مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، به جای آنکه به فکر "مصلحت نظام" باشد، خبری را به دروغ منتشر کرد تا بیش از پیش نشان دهد که اعضاء مرکز تحقیقات استراتژیک، وابسته به کدام جریان فکری هستند. متن این خبر بدین شرح بود:
"تنهاچند ساعت پس از انتشار نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی به حضرت آیت الله خامنه ای، ایشان با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد. بنابر اظهار یک منبع آگاه پس از این دیدار آیت الله هاشمی رفسنجانی با ابراز خرسندی و رضایت کامل از گفتگوهای انجام شده اظهار داشتند: این دیدار یکی از دیدارخای کارساز من با رهبری معظم انقلاب بوده است."
روزبعد، یعنی 20 خرداد ماه 1388 نیز روزنامه "جمهوری اسلامی"، ارگان رسمی تبلیغ هاشمی رفسنجانی نیز تیتر اصلی روزنامه خود را به همین خبر دروغ اختصاص داد تا بیش از پیش، طراحی و برنامه ریزی های صورت گرفته فتنه گران را مشخص کند. این خبر البته توسط ستادهای انتخاباتی موسوی و کروبی نیز به صورت پیامک به تلفن های همراه ارسال شد.
همانروز اما دفتر رهبر انقلاب، با انتشار بیانیه ای، دروغ بودن این خبر را فاش ساخت. در این بیانیه آمده بود:
"درپی شایعات مطرح شده در خصوص پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی، یک مقام آگاه در دفتر مقام معظم رهبری ضمن تکذیب شایعات اعلام داشت هیچگونه پاسخی از سوی معظم له داده نشده است."
تکذیبخبر این دیدار از سوی دفتر رهبری، توانست پروژه رسانه ای فتنه گران را با مشکل روبرو کند. سیاسیون و دلسوزان انقلاب اسلامی نیز که نسبت به انتشار این نامه ناراحت شده بودند، هرکدام به سهم خود اعتراض خود را نسبت به هاشمی نشان دادند.
بهعنوان مثال روح الله حسینیان، نماینده مردم تهران در مجلس، در جمع مردم اصفهان چنین گفت:
"یکیاز همین شخصیت ها با تمام وجود و توانش آمده و می گوید می خواهیم کمر احمدی نژاد را به خاک بمالیم، این فرد در یک زمانی با هفتاد و چند نفر از اعضای خانواده خود و در یکی از اعیاد به جزیره کیش رفتند و پس از تمام شدن تفریحاتشان تماس گرفتند که پول اینها را شما باید پرداخت کنید که احمدی نژاد در پاسخ آنان گفت: من نمایندگی ندارم بیت المال را خرج اینان کنم. وقتی صورتحساب را برای این فرد بردند، گفت این توهین است."


İmage


حسینیانسپس ادامه داد:
"پسرکسی که در نامه اش مدعی می شود از کسی حمایت نمی کند، پانزده میلیون دلار از این شرکت رشوه گرفته است و در حالی که پلیس و وزارت اطلاعات ما در این خصوص هیچ حرفی نگفته، پلیس نروژ بود که این آقا را تحت تعقیب قرار داده که چرا از این شرکت نروژی رشوه گرفته است، که من اینجا از وزارت اطلاعات می خواهم این اسناد را منتشر کند تا اینها این قدر طلبکار نظام و انقلاب نباشند."
وحالا، با شروع انتخابات سال 92، بار دیگر این جریان فعال شده است و سعی دارد مجددا چنین وانمود کند تنها کسی که می تواند کشور را از این وضع خارج کند، هاشمیرفسنجانی است. برای مثال، چند روز پیش، علی مطهری که روزگاری نه چندان دور، شدیدترین حملات را به هاشمی رفسنجانی روا داشت و به یک باره، 180 درجه تغییر موضع داده و موافق صد در صدی هاشمی شده است، چنین گفت:
"تنهاکسی که می‌‌تواند اوضاع فعلی کشور را سامان دهد هاشمی رفسنجانی است، در شرایط عادی بهتر است که روحانیون وارد سیاست نشوند ولی این اوضاع بحرانی است و دوره‌ای نیست که افراد کم تجربه وارد کار شوند. به یک فرد پخته و کارآزموده نیازمندیم. به نظرم هاشمی با نفوذی که در برخی کشورهای عربی دارد و اتحادی که بین گروه‌ها و ائتلاف‌های مختلف برقرار می‌کند می‌تواند خیلی مفید باشد. ایشان دو دوره رئیس جمهور بودند و دیگر سودای قدرت و سیاست در سر ندارند."
بهنظر می رسد القای پروژه "بحران سازی" از یکسو، و "منجی سازی" هاشمی از سویی دیگر، برنامه جدید فتنه گران براین انتخابات 92 است. پروژه ای که به نظر می رسد با هوشیاری دستگاه های نظارتی و اطلاعاتی، و همین طور بصیرت و بیداری مردم انقلابی ایران، با شکست مواجه خواهد شد.

امضاي مصطفي مازح7610 :

İmage
۱۴-۲-۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از مصطفي مازح7610 سپاس کرده اند.
matey, آناهید, خط شكن, vahidkhan, Ali-K, بتول کاظمی
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 288
تاریخ عضویت: خرداد ۱۳۹۱
سپاس شده: 1118 در 201 موضوع
سپاس کرده: 85
اعتبار: : 371
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #2
Lightbulb دانلود فیلم سخنرانی مشایی درباره پایان اسلامگرایی
به گزارش سرویس وبلاگستان مشرق،سعید ساداتی به یاد خاطرات گذشته افتاد و برایمان در جلبک ستیز گفت :

فیلمی را در فضای مجازی دیدم که شاید خیلی از شما عزیزان آن را دیده باشید اما از آنجا که احتمال می دهم مثل من هم کسانی باشند که این فیلم را ندیده اند و بر اساس رسالت و وظیفه ای که برعهده دارم اقدام به انتشار مجدد این فیلم می کنم.


تصویر به اندازه 19% (700x432) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (854x527) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.
İmage


بسیار مایلم نظر حامیان مشایی را در رابطه با این فیلم و حرفهایی که در آن مطرح می شود بشنوم. در زیر چند خطی از حرفهای بازگو شده در این فیلم را می آورم؛ قضاوت با شما:

دوره اسلامگرایی به پایان رسیده است. ما در سال ۵۷ انقلاب کردیم که اسلام را صادر کنیم. درست است؟ اما من اینجا عرض می کنم دوره اسلامگرایی به پایان رسیده است. معناش این نیست که اسلامگرایی وجود ندارد نه؛ دوره اش تمام شده. برای مثال الان دوره اسب سواری تمام شده ولی هم اسب هست و هم سوارکار! دوره ماشین سواری رو به اتمام هست ولی هم ماشین هست و هم سواری اش!

دوره اسلامگرایی به پایان رسیده یعنی روند توسعه دنیا به این سمت نیست که بشریت مسلمان شود تا به حقانیت برسد!

این دوره رو به پایان است. بشر سرعتش بالا رفته و فهمش زیاد شده و دیگر نیازی برای رسیدن به حقانیت، پوسته اسلام را طی کند.لینک دانلود:

http://tamishe.ir/showthread.php?tid=410...#pid197590
امضاي mrh3ds :

[تصویر: %D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%BE%DB%8C%D8...n.co-m.gif]
۱۶-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از mrh3ds سپاس کرده اند.
سردارمختار, MEDIA.s, حاج حسین, 313FLOWERS, mohammadi, habib allah
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 97
تاریخ عضویت: ارديبهشت ۱۳۹۱
سپاس شده: 677 در 96 موضوع
سپاس کرده: 2245
اعتبار: : 229
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #3
RE: دانلود فیلم سخنرانی مشایی درباره پایان اسلامگرایی
بسم الله الرحمن الرحیم
1 سوال
این سخنرانی (در افشانی) مال چه زمانیه؟؟
امضاي habib allah :

<< اَللّهُمَّ اجْعَلْ مَحْياىَ مَحْيا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَماتى مَماتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ>>
۱۶-۲-۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از habib allah سپاس کرده اند.
سردارمختار, MEDIA.s, 313FLOWERS
کارمند رسمی مجازی!
*
ارسال‌ها: 965
تاریخ عضویت: بهمن ۱۳۹۱
سپاس شده: 3423 در 877 موضوع
سپاس کرده: 2334
اعتبار: : 1041
وضعیت : آفلاین
جنسیت: خانم
ارسال: #4
RE: دانلود فیلم سخنرانی مشایی درباره پایان اسلامگرایی
خوبه که منظورشونو گفتند که منظور کنار گذاشتن اسلام نیست
[تصویر: nf00218299-2.jpg]
هر چند این سایتی که اینا ازش برداشتید دنبال ارزشها نیست اما پاسخ میدم !

ای کاش امکانات ریاضیاتی بود ه به شما ثابت کنم که این حرفها هیچ تضادی با اسلام  ندارد
امیدوارم شیعیان نادانی نباشیم که با کج فهمی ضربه به اسلام وتشیع بزنیم

به من بفرمائید مسلمان بودن با ارزش تر است یا شیعه بودن ؟
شیعه 7 امامی بودن با ارزش تر است یاشیعه ی دوازده امامی ؟
حالا اگر گفتیم تشیع بالا تر از اسلام است داریم دین جدید می آوریم ؟
نه آنها تحریف کردند دین را وما مجبور شدیم برای بیان دین خالص آدرس جدیدی بدهیم "تشیع 12 امامی"
لطفا پاسخ دهید
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ عصر، توسط بتول کاظمی.)
۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از بتول کاظمی سپاس کرده اند.
منتقم, omid66, آناهید
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 560
تاریخ عضویت: اسفند ۱۳۹۰
سپاس شده: 3702 در 544 موضوع
سپاس کرده: 8762
اعتبار: : 1484
وضعیت : آفلاین
جنسیت: خانم
ارسال: #5
RE: دانلود فیلم سخنرانی مشایی درباره پایان اسلامگرایی
(۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ عصر)بتول کاظمی نوشته شده توسط:  خوبه که منظورشونو گفتند که منظور کنار گذاشتن اسلام نیست
[تصویر: nf00218299-2.jpg]
ای کاش امکانات ریاضیاتی بود ه به شما ثابت کنم که این حرفها هیچ تضادی با اسلام  ندارد
امیدوارم شیعیان نادانی نباشیم که با کج فهمی ضربه به اسلام وتشیع بزنیم

به من بفرمائید مسلمان بودن با ارزش تر است یا شیعه بودن ؟
شیعه 7 امامی بودن با ارزش تر است یاشیعه ی دوازده امامی ؟
حالا اگر گفتیم تشیع بالا تر از اسلام است داریم دین جدید می آوریم ؟
نه آنها تحریف کردند دین را وما مجبور شدیم برای بیان دین خالص آدرس جدیدی بدهیم شیعه 12 امامی"
لطفا پاسخ دهید
بسم الله
سلام :
یه سوال داشتم از شما !!!
شما طرفدار حناب ارم هستید ؟؟ Anti666 _18_
امضاي 313FLOWERS :

کاروان رفت و تو در خواب و بیابان در پیش
نه این جوری بگم بهتره
کاروان رفت و من و تو درگیر خودیم
یابن الحسن دست ما را هم بگیر
[تصویر: bc9.gif]
۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از 313FLOWERS سپاس کرده اند.
سردارمختار, omid66
کارمند رسمی مجازی!
*
ارسال‌ها: 965
تاریخ عضویت: بهمن ۱۳۹۱
سپاس شده: 3423 در 877 موضوع
سپاس کرده: 2334
اعتبار: : 1041
وضعیت : آفلاین
جنسیت: خانم
ارسال: #6
RE: دانلود فیلم سخنرانی مشایی درباره پایان اسلامگرایی
جناب ارم دیگه کیه ؟
۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از بتول کاظمی سپاس کرده اند.
سردارمختار, 313FLOWERS, omid66
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 141
تاریخ عضویت: اسفند ۱۳۹۱
سپاس شده: 1155 در 160 موضوع
سپاس کرده: 883
اعتبار: : 517
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #7
RE: دانلود فیلم سخنرانی مشایی درباره پایان اسلامگرایی
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب ارم Anti666 _1_Anti666 _1_Anti666 _1_Anti666 _1_Anti666 _1_Anti666 _1_Anti666 _1_
شرمنده فقط به خاطراین مخفف کردنشون خندم گرفت
خانم کاظمی جناب ارم یعنی :
ا : اسفندیار
ر : رحیم
م :مشایی
التماس دعا
امضاي مقدم12 :

به مستحبی دلخوشیم که جوابش واجب است
السلام علیک یا بقیه الله(عج)
*****************************************
اهل تسنن برادر ما نیستند، بلکه نفس و جان ما هستند. (آیت الله سیستانی)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۲۱ عصر، توسط مقدم12.)
۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از مقدم12 سپاس کرده اند.
سردارمختار, گمنام, بتول کاظمی, MEDIA.s, 313FLOWERS, omid66
کارمند رسمی مجازی! سطح2
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 430
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۹۰
سپاس شده: 4257 در 420 موضوع
سپاس کرده: 6119
اعتبار: : 26
وضعیت : آفلاین
جنسیت: خانم
ارسال: #8
RE: دانلود فیلم سخنرانی مشایی درباره پایان اسلامگرایی
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام


۱۳۹۲/۲/۱۲
http://khabaronline.ir/detail/290379/

منظورم از پایان اسلام گرایی پایان دوره کسانی بود که امروز در سوریه سر می برند

مشاور رییس‌جمهور ادامه داد: بنده ده‌ها بار بعد از آن سخنرانی کرده و گفته‌ام که دوره کدام اسلام‌گرایی به سر رسیده است. امروز کسانی که در سوریه دیگران را سر می‌برند یا در بمب‌گذاری‌ها می‌کشند نیز فریاد الله‌اکبر سر می‌دهند و دم از اسلام‌گرایی می‌زنند. منظور بنده در آن سخنرانی به سر رسیدن دوره چنین اسلام‌گرایی‌هایی بود.

وی خاطرنشان کرد: حرف بنده این است که دیگر زمان آن به سر رسیده که هرکس به طور کلی دم از اسلام بزند و بویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دوره‌ای جدید آغاز شده که هرکسی نمی‌تواند در آن مدعی اسلام‌گرایی شود. آیا امروز در جمهوری اسلامی می‌توان اسلامی را که عربستان، ترکیه، مصر و قطر، مدعی آن هستند، تأیید کرد؟

دوره جدیدی از اسلام گرایی آغاز شده كه نامش مهدویت است/ دیگر طرح کلیتی به نام اسلام جواب نمی‌دهد

رحیم مشایی گفت: دوره جدیدی از اسلام‌گرایی آغاز شده که باید نام آن را دوره مهدویت گذاشت، دیگر طرح کلیتی به نام اسلام جواب نمی‌دهد و شناخت عمومی مردم دنیا از اسلام، به عنوان یک مفهوم کلی بخصوص با توجه به قرائت‌هایی که در برخی کشورها ارائه شده است، منفی می‌باشد، لذا باید اسلام خودمان را که برآمده از مکتب ایران و متکی به اصل اسلام است، به جهان معرفی کنیم و این به معنای این نیست که اسلام را کنار بگذاریم.اصل جملات رو نتونستم پیدا کنم(چون خیلی خیلی مهمه و خبرگزاری جای من پاسخگوی خدای من در بی انصافی که احیانا و به اشتباه در تخریب یک مومن به خرج میدم نخواهد بود...)

ولی حالا اگر بخوایم فقط به متنی که در تخریب مشایی در خبر آنلاین گذاشته شده بسنده و اظهار نظر کنیم...
واقعا جملات بالا کجاش عیب داشت؟؟؟؟Anti666 _15_Anti666 _15_Anti666 _15_Anti666 _15_
.
.
.
وَلاَ يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَى أَلاَّ تَعْدِلُواْ اعْدِلُواْ هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَى وَاتَّقُواْ اللّهَ إِنَّ اللّهَ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ
نبايد دشمنىِ گروهى شما را بر آن دارد كه عدالت نكنيد. عدالت كنيد كه آن به تقوا نزديكتر است، و از خدا پروا داريد، كه خدا به آنچه انجام مى‏دهيد آگاه است.
سوره :  المائدة آیه :  8
امضاي آناهید :

( رد نظر کسانی که قائل به نرمش و کوتاه آمدن دولت در مواجهه با آمریکا و استکبار هستند)

امروز ملت ما داراى اعتمادبه‌نفس در عرصه‌ى سياست بين‌المللى است. اينكه شما ملاحظه ميكنيد مسئولان كشور در مواجهه‌ى با قضاياى جهانى، با اعتمادبه‌نفسِ كامل حرف ميزنند، ناشى از اين است كه ملت ما احساس عزت و اعتمادبه‌نفس ميكند. اسلام به ما اين اعتمادبه‌نفس را داده است. هر مقدارى كه با اسلام و احكام قرآن و معارف قرآن آشناتر باشيم، اين اعتمادبه‌نفس ملى بيشتر خواهد شد. مقوله‌ى عزت ملى و اعتمادبه‌نفس ملى، به طور كلى محسوس است. در عرصه‌هاى جهانى؛ چه در مسابقات علمىِ جهانى، چه در رقابتهاى سياسىِ جهانى، امروز ملت ايران حرف براى گفتن دارد. مسئولين كشور به اعتماد ايستادگى ملت، در عرصه‌هاى جهانى و صحنه‌هاى بين‌المللى مى‌ايستند و كار خودشان را و حرف خودشان را پيش ميبرند. اين يك شاخص است.

بيانات در اجتماع نخبگان و مسئولان استان خراسان شمالى‌_ 1391/07/25

امید غریبان تنها کجایی؟... ღ ღ ღ 

İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ عصر، توسط آناهید.)
۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از آناهید سپاس کرده اند.
خادم الرضا, منتقم, بتول کاظمی, 313FLOWERS, omid66, habib allah, آل یاسین, IRaNi
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 97
تاریخ عضویت: ارديبهشت ۱۳۹۱
سپاس شده: 677 در 96 موضوع
سپاس کرده: 2245
اعتبار: : 229
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #9
RE: دانلود فیلم سخنرانی مشایی درباره پایان اسلامگرایی
(۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ عصر)آناهید نوشته شده توسط:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام


۱۳۹۲/۲/۱۲
http://khabaronline.ir/detail/290379/

منظورم از پایان اسلام گرایی پایان دوره کسانی بود که امروز در سوریه سر می برند

مشاور رییس‌جمهور ادامه داد: بنده ده‌ها بار بعد از آن سخنرانی کرده و گفته‌ام که دوره کدام اسلام‌گرایی به سر رسیده است. امروز کسانی که در سوریه دیگران را سر می‌برند یا در بمب‌گذاری‌ها می‌کشند نیز فریاد الله‌اکبر سر می‌دهند و دم از اسلام‌گرایی می‌زنند. منظور بنده در آن سخنرانی به سر رسیدن دوره چنین اسلام‌گرایی‌هایی بود.

وی خاطرنشان کرد: حرف بنده این است که دیگر زمان آن به سر رسیده که هرکس به طور کلی دم از اسلام بزند و بویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دوره‌ای جدید آغاز شده که هرکسی نمی‌تواند در آن مدعی اسلام‌گرایی شود. آیا امروز در جمهوری اسلامی می‌توان اسلامی را که عربستان، ترکیه، مصر و قطر، مدعی آن هستند، تأیید کرد؟

دوره جدیدی از اسلام گرایی آغاز شده كه نامش مهدویت است/ دیگر طرح کلیتی به نام اسلام جواب نمی‌دهد

رحیم مشایی گفت: دوره جدیدی از اسلام‌گرایی آغاز شده که باید نام آن را دوره مهدویت گذاشت، دیگر طرح کلیتی به نام اسلام جواب نمی‌دهد و شناخت عمومی مردم دنیا از اسلام، به عنوان یک مفهوم کلی بخصوص با توجه به قرائت‌هایی که در برخی کشورها ارائه شده است، منفی می‌باشد، لذا باید اسلام خودمان را که برآمده از مکتب ایران و متکی به اصل اسلام است، به جهان معرفی کنیم و این به معنای این نیست که اسلام را کنار بگذاریم.

.
.
وَلاَ يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَى أَلاَّ تَعْدِلُواْ اعْدِلُواْ هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَى وَاتَّقُواْ اللّهَ إِنَّ اللّهَ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ
نبايد دشمنىِ گروهى شما را بر آن دارد كه عدالت نكنيد. عدالت كنيد كه آن به تقوا نزديكتر است، و از خدا پروا داريد، كه خدا به آنچه انجام مى‏دهيد آگاه است.
سوره :  المائدة آیه :  8
بسم الله الرحمن الرحیم
 اول از همه باید بگم من خیلی توی باغ نیستم.. یعنی نه از سیاست سر در میارو نه رجال سیاسی رو میشناسم و ....Anti666 _10_

همچنین برای شما خانم ایرانی بسیار احترام قائلم
ولی یه چیزی به ذهنم میرسه:
فکر کنم ایشون توی این فیلمی که اینجا بود به اندازه کافی صحبتشون رو شرح و تفسیر دادند(( البته من اینطوری فهمیدمdodgy
)) یعنی برای جمله ای که گفتند چند دقیقه صحبت کردند که اصلا مواردی که شما  و خانم کاظمی بهش اشاره کردید ازش برداشت نمی شد.( انشا الله که من اشتباه کنم)
اما فکر نمی کنید اظهار نظر های بعدی ایشون یه جورایی ماس مالی کردن حرفای قبلیشون باشه؟؟؟Anti666 _15_
امضاي habib allah :

<< اَللّهُمَّ اجْعَلْ مَحْياىَ مَحْيا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَماتى مَماتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ>>
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۷:۰۰ عصر، توسط habib allah.)
۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از habib allah سپاس کرده اند.
mrh3ds, MEDIA.s, 313FLOWERS, shossein, omid66
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 556
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۹۰
سپاس شده: 3706 در 568 موضوع
سپاس کرده: 903
اعتبار: : 2044
وضعیت : آفلاین
جنسیت: آقا
ارسال: #10
چرا ضد انقلاب به هاشمي طمع کرده است؟
دیدبان: اکبر هاشمي بهرماني معروف به رفسنجاني از سياستمداران مشهور ايرانياست که بي‌نياز از معرفي به نظر مي‌رسد. البته غير از اين معرفي اسمي که ذکر شد، شايد هر ورودي به معرفي بيشتر او گروهي از ايرانيان را به اعتراض وادار مي‌کند چرا که هرچه در نقد يا تعريف از او ذکر شود اعتراض يک عده را در پي خواهد داشت. با اين همه کسي نمي‌تواند انکار کند که هاشمي از فعالان اصلي انقلاب اسلامي و از ياران نزديک امام خميني رحمت الله علیه بوده و در طول سالهاي مديدي پس از رحلت امام نيز از نزديک با رهبر معظم انقلاب اسلامي همکاري داشته و بارها مورد حمايت شخص رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است.

İmage


تغيير رويکرددشمنان نظام به هاشمي

اما نکته‌اي که متن حاضر به دنبال پرداختن به آن است اين است که چراهاشمي رفسنجاني در دوره‌هاي مختلف حب و بغض‌هاي مختلفي را به خود جذب کرده است. به عبارت بهتر در مورد ساير رهبران و سردمداران انقلاب اسلامي چنين چيزي ديده نمي‌شود که دشمنان از دشمني با آنها دست برداشته و به تشويق آنها پرداخته باشند. اما در مورد هاشمي نکته اين‌جاست که او شخصي است که در دوره‌هاي مختلف محبوب و مبغوض افراد بسياري بوده است. و اين خود از جنبه‌هاي جالب توجه شخصيت هاشمي رفسنجاني است. به عنوان مثال زماني در سالهاي دهه 60 و 70 همه منتقدين نظام جمهوري اسلامي هاشمي را جزو شخصيت‌هاي اصلي نظام دانسته و به شدت با او مخالف بودند. در حالي که در دهه 80 شاهد آن هستيم که غالب منتقدين نظام جمهوري اسلامي به حمايت از هاشمي مي‌پردازند و به انحاء‌ مختلف دلايلي براي اين حمايت و تمجيد خود از هاشمي ارائه مي‌کنند. چه طرفداران هاشمي را خوش آيد چه نه، اکنون کمتر منتقدي از منتقدان نظام جمهوري اسلامي و يا حتي مخالفان اين نظام را مي‌توان يافت که به نوعي از هاشمي حمايت نکند.


İmage


تغيير رويکرداصلاح طلبان به هاشمي
مثال ديگري در اين باره را مي‌توان تغيير جهت اصلاح طلبان از مقابلهجدي با هاشمي در سال‌هاي 76 تا 80 و حمايت‌هاي بعد از 84 آنها از هاشمي عنوان کرد. اصلاح طلبان در سالهاي ذکر شده اول به مقابله جدي با او روي آوردند و حتي تلاش کردند تا هاشمي را از عرصه سياسي کشور حذف کنند تا حدي که با سکوت رضايت‌آميز برخي از اصلاح طلبان برخي ديگر از آنها حتي قتل‌ها و جنايت‌هايي را به هاشمي نسبت دادند و او را عاليجناب سرخ‌پوش لقب دادند. اما در سالهاي بعدي اصلاح طلبان چنان از هاشمي به حمايت پرداختند که اصولا دولت اصلاحات را مرهون حمايت‌هاي او و ايجاد شده توسط وي خواندند. (ديدبان پيش از اين در مطلب جریان شناسیرابطه هاشمی و اصلاح طلبان به اين موضوعپرداخته است)


تغيير رابطههاشمي با طرفداران منتظري


مثال‌هاي از اين دست فراوان است. به عنوان تنها يک مثال ديگر مي‌توانبه رابطه هاشمي با منتظري اشاره کرد. روزگاري اوج حملات منتظري و نوک اصلي پيکان انتقادات او متوجه هاشمي به عنوان يکي از سه يار اصلي امام خميني بود. حاميان و طرفداران منتظري بيش از همه يا با يک درجه تخفيف بعد از سيد احمد خميني بيش از همه به هاشمي حمله مي‌کردند و با او تهمت‌هايي در تخريب ذهنيت امام عليه آقاي منتظري مي‌زدند. اما اکنون رابطه ميان هاشمي و منتظري به نوعي ديگر شده است. به حدي که هاشمي در ناگهان در صحبت از هفته وحدت از ابتکار اين موضوع توسط منتظري سخن مي‌گويد و با ياد کردن از او تلاش مي‌کند تا رابطه بهتري در اين ميان با ياد منتظري جلوه داده شود. [1]\


İmage


شخص آقاي هاشمي اصرار دارد که او تغييري نکرده است و هرچه تغيير استحاصل تغيير در مواضع ديگران است و او هميشه در حالتي از تعادل و خط مرکزي نظام جمهوري اسلامي بوده است. او در موارد متعددي خود را معتدل خوانده است به عنوان مثال در مصاحبه با فصلنامه مطالعاتبین المللی بيان مي‌دارد: «ضمناً آنچه که به من در این مسائل کمک می‌کند، مسئله اعتدال است. تقریباً همیشه از نوجوانی و جوانی در روستا و در قم، در بحث‌ها و سخنرانی هایم معتدل حرکت می‌کردم. در مبارزه هم این‌گونه بودم. آن قدر معتدل بودم که اواخر مبارزه، منافقین و کسانی که می‌خواستند خیلی تند باشند، با من درگیر شده بودند. مبارزه مسلحانه را نفی نمی‌کردم. ولی در کنارش موارد زیادی را شرط می‌کردم. روحیه اعتدال، به من کمک می‌کرد که مسئولیت اجراییکشور را که به عهده گرفتم به این شکل زمینه عملگرایی برایم خیلی آسان شود. یعنی طبیعت اصلی من عملگرایی بود. ضمن اینکه به خاطر عقاید و تحصیلاتی که دارم، عقایدم را همیشه اصل قرار می‌دهم. عقایدم هیچ وقت مرا تشویق به افراط‌گری نمی‌کند. هر دو جناح سیاسی موسوم به راست یا چپ آن موقع با تعبیراتی که بود، با کارهای افراطی آنها ناسازگار بودم. نیروهای معتدل و عملگرا می‌توانستند همکار من باشند.»[2]


بر همين اساس هاشمي معمولا منتقدان خويش را به تندروي يا کندروي متهممي‌نمايد. بر اين اساس انتقاداتي از سنخ تغيير مواضع بالا نيز اين گونه جواب مي‌يابد که اين افراد بوده‌اند که عوض شده‌اند و گرنه هاشمي همواره در نقطه اعتدال بوده است. اما به نظر نمي‌رسد که بتوان چنين ادعايي را به طور کامل پذيرفت. به عبارت بهتر اين ادعا که همواره اين ديگران هستند که تغيير مي‌کنند و شخص آقاي هاشمي هرگز تغييري نکرده است چندان قابل پذيرش نيست. خصوصا با توجه به اين نکته که اگر بخواهيم چنين حرفي را بپذيريم بايد بگوييم که اکنون همه ضد انقلاب‌ها و رسانه‌هايي مانند بي‌بي‌سي و صداي آمريکا و ... هدايت شده‌اند و به طريق صلاح و اسلام راه‌يافته‌اند چرا که آنها با صراحت و جديت از هاشمي حمايت مي‌کنند.
تغيير مواضعهاشمي باعث طمع دشمن شده است
اما به نظر مي‌رسد که نکته ديگري در کار باشد. اين نکته که بيانتفصيلي آن به طول مي‌انجامد به اختصار اين است که تغيير مواضع هاشمي باعث شده است که دشمنان نظام به ايستادن او در برابر نظام اسلامي طمع کنند و چنين تصور کنند که اگر او را حمايت کنند در برابر نظام اسلامي که عمر خويش را براي حمايت از آن صرف کرده است خواهد ايستاد.
İmage


 اين طمع دشمن البته تا حدي حاصل تغيير در مواضع هاشمي ورويکردها و جهت‌گيري‌هاي اوست. به عنوان صرفا يک مثال به بيانات زير از آقاي هاشمي توجه کنيد. اين بيانات زماني صورت گرفته است که هاشمي به علت مواضع انقلابي و صريح خود مورد هجمه دشمنان قرار مي‌گرفت و همه کساني که با نظام اسلامي زاويه داشتند با هاشمي نيز دشمني مي‌کردند: «رياست جمهور در مورد بخورد با فساد و بدحجابي يادآور شدند: بدحجابي مشکلي است که کما بيش از ابتداي انقلاب وجود داشته است. هنوز آدم‌هاي نابابي وجود دارند که در برابر حجاب مقاومت مي‌کنند و هنوز نمي‌توانند درک کنند که در يک کشور انقلابي و اسلامي زندگي مي‌کنند و بايد خود را منطبق کنند، ‌ممکن است برخي از آنها عقيده نداشته باشند و غير مسلمان باشند ولي به هر حال حجاب يک قانون است و ما بنا داريم قانون اجرا شود. وزارت کشور براي مبارزه با بدحجابي طرحي تهيه کرده و به مجلس برده که در دست تصويب است که پس از تصويب و ابلاغ دست وزارت کشور براي مبارزه قانوني با اين پديده باز خواهد شد. البته اين پديده رو به افول است و
İmage


اين موضع را مقايسه کنيد با موضع کنوني آقاي هاشمي رفسنجاني که در بابمسائل فرهنگي با پيچيده گويي و بياني چند پهلو رضايت خاطر عده‌اي را کسب و نارضايتي عده‌اي ديگر را جلب مي‌نمايد: «رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه، در پاسخ به پرسشی درباره مشکلات فرهنگی نظام پس از گذشت سه دهه از انقلاب اسلامی، اسلام را حاوی مجموعه‌ای از اعتقادات، اخلاقیات و احکام فردی و اجتماعی خواند و با تأکید بر آیه شریفه «لااکراه فی‌الدین...» بر لزوم اجرای همه‌جانبه اسلام اشاره کرد و گفت: اسلام عزیز راه صحیح و غیرصحیح را به انسان معرفی کرده و در عین حال به بشر اختیار انتخاب داده که راه نور یا ظلمت را انتخاب و به بهشت یا جهنم برود و هیچ جا اشاره نشده است که باید به زور انسان‌ها را به بهشت برد.وی فقه و اجتهاد پویا را برای انطباق احکام با مسائل روز بسیار موفق دانست و افزود: امام راحل در زمان حیاتشان بسیاری از تابوها و سدهای خرافی را شکستند و الگوهای روشنی به جامعه در مورد مسائل فرهنگی از جمله فیلم، موسیقی، ورزش و سایر امور اجتماعی وسیاسی ارائه کردند.هاشمی رفسنجانی با تأکید بر آیه شریفه «فبشر عبادی الذین یستمعون القول و یتبعون احسنه» تفکرات اسلامی را بسیار مترقی، روزآمد و قابل انعطاف خواند و تصریح کرد: مطمئناً اگر معارف اسلامی به صورت صحیح به ذهن و دل انسان‌ها و به خصوص جوانان ارائه و در این راه از روش اقناع استفاده شود، مردم راه صلاح و رستگاری را انتخاب خواهند کرد. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به پرسشی درباره مساله عفاف و حجاب و برخوردهایی که در این زمینه با بخشی از جامعه صورت می‌گیرد، معیار و مبنای حجاب را با وجود تفاسیر مختلف، براساس اسلام مشخص خواند و اظهار کرد: آیت‌الله شهید مطهری دیدگاه جالب و میانه‌ای در خصوص حجاب دارند و خوشبختانه آرای این متفکر اسلامی مورد تأیید حضرت امام(ره) هم قرار گرفته است و می‌تواند مبنای خوبی برای مواجهه با امر عفاف و حجاب باشد.وی افزود: مسائل فرهنگی از جمله حجاب باید شاخص و الگوهای خاصی داشته باشد که اعمال سلیقه نتواند به آن آسیب بزند. البته برخورد با گروهی که عناد و دشمنی داشته و تمرّد از قانون می‌کنند، جداست.»[3]
روشن است که هاشمي دراين سخنان مباحث فرهنگي از جمله حجاب و ... راذيل بحث از لا اکراه في الدين بحث کرده است که در نتيجه مخاطب عام از آن برداشتي خاص خواهد داشت. البته هاشمي به مباني شهيد مطهري و امام و مساله برخورد با معاندين هم اشاره مي‌کند اما اين اشاره آن‌قدر روشن و صريح نيست که نظر او را مشخص سازد. به اين نوع موضع‌گيري اضافه کنيد فضاسازي‌هاي رسانه‌اي ديگري را که به مخاطبان خط دهي مي‌کند. چنان که مي‌دانيد گاه يک تصوير از هزاران جمله و صفحه متن گوياتر است:


İmage


به عبارت بهتر موضع‌گيري‌هاي هاشمي خارج از چارچوب نظام و اسلام نيستبلکه به علت عدم صراحت و چند پهلو بودن بيان آنها باعث جلب نظر مخالفين انقلاب نارضايتي بسياري از انقلابيون شده است. به عبارت بهتر موضع گيري‌هاي هاشمي به گونه‌اي شده است دشمنان نظام به ايستادن او در برابر نظام اسلامي طمع کنند و چنين تصور کنند که اگر او را حمايت کنند در برابر نظام اسلامي که عمر خويش را براي حمايت از آن صرف کرده است خواهد ايستاد.


[1] http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.as...ID=1802063[2] http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910115000406

[3] http://khabarfarsi.com/ext/2786905 


امضاي مصطفي مازح7610 :

İmage
۱۷-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 1 کاربر به دلیل این ارسال از مصطفي مازح7610 سپاس کرده است.
habib allah
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
ارسال‌ها: 560
تاریخ عضویت: اسفند ۱۳۹۰
سپاس شده: 3702 در 544 موضوع
سپاس کرده: 8762
اعتبار: : 1484
وضعیت : آفلاین
جنسیت: خانم
ارسال: #11
RE: دانلود فیلم سخنرانی مشایی درباره پایان اسلامگرایی
بسم الله
سلام:
انحراف این فرد خیلی واضحه !!!
نمی دونم چرا این طوری فکر می کنید که کسی قصد تخریب این فرد رو داره!!!!Anti666 _6_
این که کارهایی انجام داده که خیانت بوده شک دارید؟؟؟؟Anti666 _18_
 مشکلات عقیدتی  هم که داره  کاملا واضحه !!!
مثلا حرف هایی که درباره امام زمان عج میزنه و......
امضاي 313FLOWERS :

کاروان رفت و تو در خواب و بیابان در پیش
نه این جوری بگم بهتره
کاروان رفت و من و تو درگیر خودیم
یابن الحسن دست ما را هم بگیر
[تصویر: bc9.gif]
۱۷-۲-۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 1 کاربر به دلیل این ارسال از 313FLOWERS سپاس کرده است.
MEDIA.s
کارمند رسمی مجازی!
*
ارسال‌ها: 965
تاریخ عضویت: بهمن ۱۳۹۱
سپاس شده: 3423 در 877 موضوع
سپاس کرده: 2334
اعتبار: : 1041
وضعیت : آفلاین
جنسیت: خانم
ارسال: #12
RE: دانلود فیلم سخنرانی مشایی درباره پایان اسلامگرایی
(۱۷-۲-۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ عصر)313FLOWER نوشته شده توسط:  این که کارهایی انجام داده که خیانت بوده شک دارید؟؟؟؟Anti666 _18_
 مشکلات عقیدتی  هم که داره  کاملا واضحه !!!
مثلا حرف هایی که درباره امام زمان عج میزنه و......
خیانت چه بوده ؟
مشکلات عقیدتی منظورتون همین سوئ تفاهماس؟
جی گفته درباره ی امام زمان ؟
۱۷-۲-۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 1 کاربر به دلیل این ارسال از بتول کاظمی سپاس کرده است.
منتقم


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ولایتی مزد "خوش خدمتی اش در انتخابات برای هاشمی" را دریافت کرد ! والعصر 16 5,529 ۱۴-۸-۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ صبح
آخرین ارسال: عبد عاصی
  درخواست روحانی برای بخشش متهمان انتخابات 88 mohammadi 76 20,240 ۳-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ صبح
آخرین ارسال: goddess
Sad پس از اعلام پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران انگلیس خواستار برقراری «روا mahdyar90 10 4,044 ۲۶-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ عصر
آخرین ارسال: مهدي‌ادركني
  سخنان عجیب مشایی: با ۳۳ میلیون رای، رئیس حمهور می شوم// ۲روز قبل از انتخابات می آیم mrh3ds 57 16,339 ۱۵-۳-۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: mrh3ds
Question فوری : نامزدهای نهایی انتخابات ریاست جمهوری اعلام شدند shossein 73 21,937 ۵-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: IRaNi
Heart نامزدهای قطعی ریاست جمهوری 92 والعصر 49 19,134 ۲۸-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Hesam.safi
  اخبار و حواشی اظهارنظرها درمورد آقای مشایی ALIREZA-M 45 15,032 ۲۳-۱-۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ عصر
آخرین ارسال: بتول کاظمی
Lightbulb اخبار و حواشی هاشمیون رفسنجانی عبدالمهدی 144 37,516 ۱۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: مصطفي مازح7610

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.