WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

نقد انیمیشن ناروتو،جنگ جهانی چهارم،ناروتو ناجی دنیا پروژه تسلط بر جهان،بازگشت مردگان
زمان کنونی: ۲-۴-۱۳۹۶, ۱۲:۵۸ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: shinay
آخرین ارسال: zxczxczxc
پاسخ: 10
بازدید: 4222

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقد انیمیشن ناروتو،جنگ جهانی چهارم،ناروتو ناجی دنیا پروژه تسلط بر جهان،بازگشت مردگان

کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1241 در 185 موضوع
سپاس کرده: 1013
اعتبار: : 344
وضعیت : آفلاین
ارسال: #1
 به نام الله
سلامی به پهنای خورشید
انیمیشن ناروتو جنگ جهانی چهارم، ناروتو ناجی دنیا پروژ تسلط بر جهان با استفاده از ده دم یک چشم و بازگشت مردگان
 انیمیشن ناروتو شیپودن (naruto shippuden) یکی از پربازدید ترین انیمیشن های دنیا در حال حاضر است خوب است نگاهی به این فصل آخرش داشته باشیم
نقدی بر انیمیشن ناروتو شیپودن فصل آخر تا به امروز

(توجه داشته باشید در طول بحث این که هر شخص چه کسی هست به علت طولانی شدن مطالب عنوان نمیکنم،در ادامه نیز توجه شما رو به دیدن عکس ها و توضیحاتش جلب میکنم)
اصلیت داستان از اونجایی شروع میشه که در فصل آخر ناروتو 5 کاگه در دهکده آهن دور هم جمع میشن و در آنجا ابیتو (که فرد بدی هست) با ماسک تک چشمی که دارد ظاهر میشود و خودش را اوچیها مادارا (مرده است) معرفی میکند و در مورد اجرای پروژه(سوکی نو می) صحبت میکنه،پروژه ایی که همه باید با اون متحد بشن تا از حدکثر سود و استفاده رو ببرن
در زیر دهکده کونوها لوحی هست که دانای 6 طریقت اسراری روی آن حک کرده که فقط با چشم شارینگان و رینگان قابل خوندن .
دانای 6 طریقت برای محافظت از جهان در مقابل ده دم یک نینجوتسوی بسیار قوی  ساخت اون جتسوی برای مهر کردن جینچوروکیه، و برای مهار آن، هیولا را درون بدن خودش مهرکرد دانا جهانی که از ترس و وحشت به سر میبرد رو نجات داد و تبدیل به یک منجی شد و(زبانم لال ) شتایشی همچون خدا را به دست آورد(طبق گفته ابیتو) اما  اگر دانا می مرد،چاکرای قدرتمند و شیطانیه ده دم بار دیگر در دنیا آزاد می شد بنابراین بود در زمان مرگ دانای شش طریقت تمام نیروی خودش برای تقسیم چاکرای ده دم به نه قسمت به کار گرفت و اون رو در سراسر جهان پراکنده کرد و بعد بدن تهی از چاکرای اون رو مهر کرد و به آسمان پرتابش کرد و این بدن تبدیل به ماه شد و وقتی اون جینچوروکی ده دم شد دانای شش طریقت توانایی انسانی رو پشت سرگذاشت،اما هدف ابیتو جمع آوری اون چاکرای 9 هیولای دم دار است که ده دم را زنده کند تا بتواند جیچوروکیه ده دم بشود و از اون برای تقویت قدرت های چشمی و فعال کردن یک جتسوی بسیار قوی تا چشمانش را بر روی ماه بی اندازد و سوکویومیه بی نهایت را اجرا و بر روی تمامی انسان های روی زمین ،گنجتسویی اجرا کند در حقیقت با آن تمام انسان ها رو کنترل و جهان را متحد کند به طوری که همه چیز با اون یکی میشه و جهانی به دور از جنگ بسازد، این است پروژه سوکی نو میه(اما در قسمت های بعد 421 زمانی که ناروتو((کسی که منجی و نجات دهنده دنیا است)) در حالت کما با دانای 6 طریقت ملاقات میکند، سکویومی بی نهایت صرفاً گنجوتسویی رو فعال نمی کنه،بلکه داخل اون گنجوتسو اسیرت میکنه،به طوری که زنده ایی ولی خودت و قدرتت در اختیارت اون هستی و به در خت الهی پیوند خوردید و چیزی جز برده نیستین و اگر اون چاکرا باز هم متولد بشه، میوه چاکرای جدیدی به بار می آید .که مطقاً نباید اتفاق بی افتد وگرنه پایان جهان رخ میدهد) جالب هست دانای 6طریقت با آن که مرده اما جهان رو زیر نظر داره)  بعدز این صحبت ها گارا رهبر دهکده شن به ابیتو میگوید صلح با تو فریب دهنده است و ابیتو میگوید امید در این دنیا فریب دهنده است و یک فریبی بیش نیست ابیتو که چاکرای 7 هیولای دم دار رو دارد و نیاز دوهیولای دیگر دارد .دراین بین شخصی دیگر وجود دارد که با ابیتو متحد میشود به نام کابوتو که معروف است به قبر دزد است وبا شیوه ادوتنسه شینوبی ها و نینجاها بزرگ را رجعت میدهد و از دنیای مردگان برمیگرداند و احیاشون میکند و به صورت نامیرا در می آیند واز پشت پرده کنترلشون میکند و البته در بین این ها، یک محره اصلی است به نام اوچیها مادارا که از حالت ادتنسه بیرون می آید و انسان میشود و ابیتو وکابوتو کنار میزند و پروژه سوکویومی بینهایت را تا حدودی اجرا میکند و قدرت دانای 6 طریقت رو تقریباً به دست می آورد و همه با اتصال به درخت الهی به حالت رویا میروند به غیر از چند نفر از جمله ناروتو که شخصیت اول این داستان است و با علامت 999 که بر روی لباسش حک شده (در بین مسیحی ها 999 به معنای منجی هست)همراه با ساسکه به مقابله با مادارا میپردازد البته افراد زیادی دخیل هستن که به علت طولانی شدن نام برده نشدن ... 
ابیتو و حکومت بر دنیا [تصویر:  249_%D8%AD%DA%A9%D9%88%D9%85%D8%AA_%D8%A...%D9%88.jpg] ،نقشه ابیتو[تصویر:  %D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87_%D8%A7%D8%A8%DB...%D9%88.jpg]
بیجوها از یکدم تا نه دم [تصویر:  420_%D8%AA%D9%82%D8%B3%DB%8C%D9%85_%D8%A...%DB%8C.jpg]،ده دم [تصویر:  %D8%AF%D9%87_%D8%AF%D9%85_205.jpg]

فریب ابیتو و وعده سود بردن به 5 کاگه [تصویر:  %D8%AD%D8%AF%DA%A9%D8%AB%D8%B1_%D8%B3%D9...AF_205.jpg]،پاسخ گارا به صلح ابیتو[تصویر:  %D8%B5%D9%84%D8%AD_%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8...%D8%A7.jpg]

بااین فن تمام انسان های جهان را کنترل میکند ابیتو[تصویر:  %D9%85%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85_%D8%B4%D8...%D9%87.jpg]،سوکویومی بی نهایت[تصویر:  %D8%B3%D9%88%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%88%D9%...AA_415.jpg]

سوکویومی بینهایت [تصویر:  %D8%B3%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%85%DB%8C_%D8...88_205.jpg]،بیان پوچ گرایی[تصویر:  %D8%A8%DB%8C%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%...8C_324.jpg]
اعلام جنگ جهانی چهارم باپسوند نینجایی [تصویر:  %D8%AC%D9%86%DA%AF_%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg]،[تصویر:  %D8%8C%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%...AA_430.jpg]
نظر یکی از شینوبی ها بعدر فهمیدن از نقشه ابیتو[تصویر:  %D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_218.jpg]،
ارتش 5 کاگه برای مقابله با ابیتو[تصویر:  262%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4%D8%B4%D9%88%D9%86.jpg]،کابوتو و رجعت دادن مردگان[تصویر:  %D8%A7%D8%AD%D8%B6%D8%A7%D8%B1_%D8%B1%D9%88%D8%AD.jpg]
یکی ازکسایی که زنده شده [تصویر:  261_2%D8%A7%D8%AF%D8%AA%D9%86%D8%B3%D9%87.jpg]،سوء استفاده از شینوبی های مردگان[تصویر:  261%D8%B3%D9%88%D8%A1_%D8%A7%D8%B3%D8%AA...%D9%86.jpg]
کنترل مردگان[تصویر:  261_2%D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AA%D9%8...%D9%86.jpg]،نقشه آغاز جنگ[تصویر:  261%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87_%D8%A7%D8%BA...%DA%AF.jpg]
ناروتو ناجی این دنیا[تصویر:  %D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%AA_%D8%AF%D9%86%DB...%88283.jpg]،مهرو موم کردن یکی ار ادتنسه ها[تصویر:  %D9%86%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AA%D9%88_%D9...%D9%86.jpg]
ادتنسه و زنده شدن اوچیها مادارای واقعی[تصویر:  %D8%A7%D8%AF%D8%AA%D9%86%D8%B3%D9%87_%D9..._02321.jpg]
نگرانی و و نا امیدی از ورود اوچیها مادارا واقعی زمانی که وارد نبرد میشود،جالبه اگر طرفدار شینتوئیسم هستن چرا صلیب دستشونه؟
[تصویر:  %D8%A7%DA%AF%D8%B1_%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8...9F_322.jpg]،
هاگورومو ملقب به دانای 6 طریقت به علامت 999 توجه کنین [تصویر:  %D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_420_%D9%87%D8%A...%D9%88.jpg]
[تصویر:  %D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_420_%D9%87%D8%A...D9%882.jpg][تصویر:  %D9%86%D8%B8%D9%85_%D8%B5%D9%84%D8%AD_%D...%D8%AF.jpg]
داستان هاگورومو:مادرش به نام(کاگویا) میوه درخت الهی رو میخوره و بر دنیا حکومت میکنه درخت زندگی بخاطر دزدیدن میوش طغیان میکند و...
[تصویر:  %D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_420_%D9%85%D8%A...%D8%AF.jpg][تصویر:  %D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_420_%D9%85%D8%A...%AF.jpg250][تصویر:  420_%DA%A9%D8%A7%DA%AF%D9%88%DB%8C%D8%A7...%D8%AA.jpg]
نفرین شدن مردم[تصویر:  %D9%86%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D8%A8%D8...8C_381.jpg]،تقاصش رو پسراش پس دادن[تصویر:  %D8%AA%D8%A7%D9%88%D8%A7%D9%86_%DA%AF%D9...%D9%87.jpg]
بعدز این مادارا تمام بیجو ها،چاکرای تمام هیولا های دم دار را جمع میکند و قدرت دانای شش طریقت رو به دست میاره،هگورومو هم که دنیا رو زیر نظر داشته و دنبال میکرده قدرت خود را به ناروتو و ساسکه میدهد.
تبدبل شدن مادارا به دانای شش طریقت [تصویر:  %D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_420_%D8%AF%D8%A...%D8%AA.jpg]،دادن قدرت هاگورومو[تصویر:  %D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_421_%D8%AF%D8%B...%D9%88.jpg]
ناروتو شکل جدیدش[تصویر:  424_%D9%82%DB%8C%D9%84%D9%81%D9%87_%D9%8...%D9%88.jpg]
تا حدودی موفقیت مادارا در اجرا پروژه سوکویومیه بینهایت و بردن تمام افراد عادی،نینجاها و شینوبی ها در حالت رویا و وصل کردن آن ها به درخت الهی به غیر از ناروتو و ساسکه و...چند نفر دیگر.
موفقیت مادارا[تصویر:  %D8%A8%D8%A7%D8%B2_%D8%B4%D8%AF%D9%86_%D...86_426.jpg][تصویر:  6par.jpg]
[تصویر:  %D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%86_%D9%86%D9%88%D8...A7_426.jpg][تصویر:  %D9%87%DB%8C%DA%86%DA%A9%D8%B3_%D8%AE%D9...72_426.jpg][تصویر:  %D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%88%D9%85%DB%8C_%D8...%DB%8C.jpg]
[تصویر:  %D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%AA_%D8%AE%D8%AF%D8%A7.jpg]،به قسمتی از صحنه های آن که جای نقد دارد توجه کنید. وقتی که پدر و مادر ناروتو نه دم را درون ناروتو میخواین مهر کنن[تصویر:  %D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%86_%D8%A2%DB...%D9%88.jpg] 
به فرد به صلیب کشیده شده در هنگام عمل و بدن شینیگامی برای مهر کردن 9دم در بدن ناروتو توجه کنین
[تصویر:  %D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA_%D9%85%D8%B3%DB...%D8%AF.jpg]،چشم ساسکه[تصویر:  %DA%86%D8%B4%D9%85.jpg]
[تصویر:  %D8%B4%D8%B1%DA%A9_%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8...D8%AF2.jpg][تصویر:  %D8%B4%D8%B1%DA%A9_%D8%A2%D8%B4%DA%A9%D8...B1_322.jpg] 
[تصویر:  %DA%86%D8%B4%D9%85%DB%8C_%DA%A9%D9%87_%D...%D8%AF.jpg]در آخر باید بگم متاسفانه این انیمیشن جزو پر طرفدار ترین انیمیشن های دنیاست و ما باید مراقب باشیم تا کودکان، نوجوان و جوان های ما که دارای روحیه هم ذات پنداری دارند و خود را جای چنین شخصیتی قرار میدهد پیش از پیش مراقب باشیم و دقت و ظرافت بیشتری به خرج دهیم.موفق و پیروز باشید
امضاي shinay :

[تصویر:  cfb23h77cqav51mx5zna.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۵-۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ عصر، توسط shinay.)
۷-۷-۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 8 کاربر به دلیل این ارسال از shinay سپاس کرده اند.
فاطمه110313, roodposhty22, Parsafar, ناشناخته, Ironsite, DiDeH BaN, sardar909, SaVaJJaD
*
پروفایل شما
سپاس شده: 8434 در 1456 موضوع
سپاس کرده: 7895
اعتبار: : 3222
ارسال: #2
RE: انیمیشن ناروتو،جنگ جهانی چهارم،ناروتو ناجی دنیا پروژ تسلط بر جهان،بازگشت مردگان و...
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
این نقد کار خودتونه یا از جایی کپی کردین ؟
خیلی خوب بود ولی برای کسانی که با این انیمه آشنا نیستند اصطلاحات  و اسامی سنگین بود و بهتر بود اون ها رو به کار نمیبردین ...
حقیقتش من خیلی وقت پیش ها که به این قسمت های تابلو فراماسونری برسه در مورد این انیمه هشدار داده بودم هم تو این انجمن هم تو انجمن های طرفدار حتی یه کلیپ هم درست کرده بودم اما انقدر بهم توهین کردن و حرف بد زدن طرفدار های این انیمه که حتی مجبور شدم کلیپ رو از رو آپارات پاک کنم ...

====================

حالا چیز هایی میگم که نکات اصلی این انیمست ...
اولا جدا از هر گونه نشانه و نماد های فراماسونری هدف اصلی این انیمه نحوه رسیدن به عدالت و جهانی بدون هر گونه جنگ و دشمنیه ....
مادارا(شخصیتی بد داستان که دنبال عدالت جهانیه ) میخواد به این حقیقت به وسیله یه نوع هیپنوتیزم که کل دنیا رو فراگرفته برسه ...
جالبه بعد از رسیدن به این هدف در قسمت دوم یکی از نینجاهایی که هیپنوتیزم شده سعی میکنه از این حالت در بیاد و از دوستش تو عالم هیپنوتیزم سوال میکنه و اون سابقه های قدیمی این نوع از جادو رو که در قدیم و آینده بوده نشون میده ...

[تصویر:  1.jpg]

İmage

İmage

این در حالیه که ناروتو ( شخصیت اصلی داستان )  هم قصد رسیدن به دنیایی بدون جنگ و پر از عدالت رو داره و چندین بار هم گفته من نمیدونم چطور اما بهش میرسم ...

در واقع ناروتوهیچ گونه ایده ای برای برقراری همچین دنیایی نداره و صرفا میخواد با مادارا و هم پیمانش که مرده ها رو از قبر زنده میکنه مبارزه کنه ...

با توجه به دو عکس آخری میبینین که یه هیپنوتیزم واقعی تو سال 2000 اتفاق افتاده و یکی دیگه ( با توجه به عکس سوم ) قراره تو سال  20XX اتفاق بیفته ...

انقدر چیز هایی شبیه به این تو این انیمه دیدم که خدا میدونه اگه وقت کردم بقیشم میگم ..
( ادامه دارد :| )

یا علی
امضاي SaVaJJaD :

[تصویر:  image002.jpg]

حرف میزنیم برای رضای خدا قدم بر میداریم برای رضای خدا کار می کنیم برای رضای خدا می جنگیم برای خدا ... همه چی و همه چی برای خدا باشه چه بکشیم چه کشته بشیم اگه این چنین بشیم پیروزیم ... و هیچ ناراحتی نداریم و شکست معنا نداره ...

<<< شهید همت >>>
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۷-۱۳۹۴ ۰۹:۲۱ صبح، توسط SaVaJJaD.)
۷-۷-۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 7 کاربر به دلیل این ارسال از SaVaJJaD سپاس کرده اند.
فاطمه110313, roodposhty22, Parsafar, ناشناخته, DiDeH BaN, sardar909, shinay
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1241 در 185 موضوع
سپاس کرده: 1013
اعتبار: : 344
ارسال: #3
RE: انیمیشن ناروتو،جنگ جهانی چهارم،ناروتو ناجی دنیا پروژ تسلط بر جهان،بازگشت مردگان و...
با سلام خدمت savajjad بله دوست عزیز این نقد خودم هست خیلی برای این مورد وقت گذاشتم و برای این که بدون نقص باشد و ریشه ایی بیان کنم مجبورم بودم بعضی جاها رو به طور کامل عرض کنم،من تازه خیلی خلاصه کردم و یا عکس های زیادی رو حذف کردم و نگذاشتم و گرنه چندین صفحه می شد،بله حرف شما هم درسته تحلیلتونم راجبه اون تیکه تن تن جالب بود. اما اهدافی که مادارا دارد دانای 6طریقت میگوید:مادارا با گرفتن قدرت جیوبی،داره به پای من میرسه و قصد دارد قدرت مادر هاگورومو به نام (کاگویا) هم به دست بیارد. سوکویومی بی نهایت هم صرفاً گنجوتسویی رو فعال نمیکنه،بلکه داخل اون گنجوتسو اسیرت میکنه،به طوری که زنده ایی ولی خودت و قدرت در اختیار اون هستین،و به ریشه های درخت الهی پیوند میخورن و چیزی جز برده نیستن.و میگوید مادرش یعنی(کاگویا)هم چشم بیکاگون داست هم شارینگان و با مهارت بیناییش این جتسو رو روی مردم اجرا کرد.و اگر اون چاکرا باز هم متولد بشه،میوه چاکرای جدیدی به بار میاد.که مطلقاً نباید این اتفاق بی افته و گرنه شاهد پایان دنیا خوهیم بود.
اگر سوالی بود من در خدمتم
امضاي shinay :

[تصویر:  cfb23h77cqav51mx5zna.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۸-۱۳۹۴ ۰۸:۵۶ عصر، توسط shinay.)
۷-۷-۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 6 کاربر به دلیل این ارسال از shinay سپاس کرده اند.
فاطمه110313, roodposhty22, Parsafar, DiDeH BaN, sardar909, SaVaJJaD
*
پروفایل شما
ارسال: #4
RE: نقد انیمیشن ناروتو،جنگ جهانی چهارم،ناروتو ناجی دنیا پروژه تسلط بر جهان،بازگشت مردگان
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوباره
البته قبل از تموم شدن انیمه نمیشه نظر خاصی داد اما باید صبر کرد و دید آخر این قصه چی میشه ...
هر جا که براشون بد باشه میگن اگه اون اتفاق بیفته دنیا به پایان میرسه علت هم نمیارن یا یه علت بی پایه و اساس میارن ...
اونطور که استاد رائفی پور میگه ( مجبورم از حرف های ایشون استناد کنم چون فقط ایشون بیشتر تو این زمینه حرف زدند ) منظور از درخت الهی که اینا میگن درخت زندگی اهل بیت هستند .... که در فیلم ها و انیمیشن های مختلف به این درخت اشاره میشه ... و میوه دوباره ای که میخواد از این درخت بوجود بیاد امکان داره منظور امام زمان (عج) باشه که همون مادارا سعی داره به این مقام برسه ... و اون ها هم میخوان جلوشو بگیرن تا دنیا به پایان نرسه ..

وقتی ناروتو و ساسکه تو وجود خودشون دانای شش طریقت رو میبینند اون اشاره میکنه که من از اول پیداش چاکرا تو همه دوران ها از اول تا به الان بودم و این اشاره به طول عمر داره که فقط از دو جانب شیطان یا خدا قابل تعبیره ... مطمعنا دانای شش طریقت نمیتونه خدا باشه چون مادر داشته و مادرش از میوه درخت خورده پس احتمال زیاد میدم که دانای شش طریقت شیطان درون باشه که خودشو به ناروتو و ساسکه نشون میده و بهشون قدرتی میده که با مادارا مبارزه کنند ...
اما وجود چشم روی پیشانی که از نشانه های دجاله روی پیشونی مادارا برام عجیبه و عجیب تر هم این میشه که مادارا در اخر انیمه شکست بخوره که اگه استعاره از مادارا شیطان باشه ( که بعید میدونم ) نشانه شکست شیطان میشه ... یه چیزی شبیه ارباب حلقه ها که آخرش تک چشم شکست میخوره  و وقتی از استاد رائفی پرسیدند چرا اینطور شده تو این فیلم ایشون جوابی که آوردند گفتند میخوان نشون بدند شکست دادن شیطان چقدر سخته ...
ولی به نظر من این جواب زیاد منطقی نیست ..
نظر شما چیه ؟

یا علی
امضاي SaVaJJaD :

حرف میزنیم برای رضای خدا قدم بر میداریم برای رضای خدا کار می کنیم برای رضای خدا می جنگیم برای خدا ... همه چی و همه چی برای خدا باشه چه بکشیم چه کشته بشیم اگه این چنین بشیم پیروزیم ... و هیچ ناراحتی نداریم و شکست معنا نداره ...

<<< شهید همت >>>
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۷-۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ عصر، توسط SaVaJJaD.)
۷-۷-۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 5 کاربر به دلیل این ارسال از SaVaJJaD سپاس کرده اند.
roodposhty22, Parsafar, shinay, DiDeH BaN, sardar909
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 5 در 2 موضوع
سپاس کرده: 1
اعتبار: : 0
ارسال: #5
RE: نقد انیمیشن ناروتو،جنگ جهانی چهارم،ناروتو ناجی دنیا پروژه تسلط بر جهان،بازگشت مردگان
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خوبید؟ چند تا نکته جدید Anti666 _4_ راجب مثلا پر طرفدار ترین انیمیشن دنیا  ناروتو

1. داستان ناروتو وقتی به قسمت های 470 اون ور ها میرسه داستان های زیادی تعریف شده
یکی شون داستان دو برادری که پدرشون دانای شش طریقت اونا رو می فرسته تا مشکل مردمی که خودش به وجود اورده رو حل کنن.هر دو موفق میشن ولی به طریق خودشون.و وقتی برمیگردن پدره پسر دومی رو انتخاب می کنه.

((تا اینجاش شباهت بسیار زیادی پیدا می کنه به داستان حضرت ادم (ع).  البته سقوط کاگویا که بهش می گن مادر ازیه جای نامعلوم هم شبیه داستان پدرمون ادم علیه السلامه.))

بماند . . .

داسنات میرسه به جایی که برادر اول دو تا از دوستاش رو می کشه و یه چشم جدید پیدا می کنه. مشوق و راهنمای پسر اول یه جسم سیاه رنگه به نام زتسو.

تو تاریخ می خونیم شیطان روش از بین بردن ادم رو به قابیل یاد داد اینجا هم با کمی تغییر همین اتفاق افتاده.

هر کدوم از این نینجاها می تونن با استفاده از علامت های دست یک یا چند تا عنصر رو به کار بگیرن در واقع مثل جادوگر ها .اوناهم از یه سری طلسم استفاده می کنن عیم جادوگر ها و . . . پس یه جور ترویج جادو اه.

وسطیای داستان که نظریه ی چشم ماه مطرح میشه بیننده میره تو فکر که اقا جدا شاید چیز خوبی باشه همه چیز ارومه من چقد خوشحالم Anti666 _4_
که میاد میگه باید همه ی قدرت های هیولا های دم دار رو جمع کنیم تا انرژی به یه سطحی برسه تا بشه تا بشه نظریه رو عملی کرد.

این سطح انرژی رو شیطان پرستا مطرح کردن و یه حد تامی برای خودشون متصور شدن و با انجام اعمالی مث قتل باکره ها و خوردن شون و خوردن یا سوزوندن بچه 6 سالهAnti666 _6_  و کار های خیلی عمده مثل 11 سپتامبر به اون سطح انرژی برسن برا ظهور شیطان.

بریم سر طوایف
طایفه ی مشهور سنجو رو احتمالا دیدید و می شناسید علامتشون هم دیدید.
اگه مثل من بیکاربوده باشید و سرتون تو فرهنگ ژاپن بوده باشه خیلی معمولیه که هر خاندانی یه علامتی داشته باشه اما علامت سنجو یه چیز خاصه.
İmage

به نظر من اون خط وسط خط نفی اه .
رهبر این خاندان توانایی استفاده از عنصر خاک و اب رو با هم داشت.
این دوعنصر سازنده ی وجود ما انسانهاست.
 سن به معنای {نمی دونم دارم می گردم} و جو به معنای یهود اه تو فرهنگ عبری

اوچیها دومین خاندان مشهوره که همه ازشون حساب می برن که علامتشون یه بادبزنه
İmage

که در واقع یک چشمه که حالا مثلا ماهرانه داده تحویل مشتری Anti666 _4_
قدرت این خاندان توی ویژگی های خونی شونه(توی فیلم هری پاتر به این  نکته اشاره کرد که اونایی که خون اشرافی دارن و . .  . )البته برای فراماسون ها و کابالیست ها خون ارثی Anti666 _4_ خیلی مهمه اگه یادتون باشه تو جومونگ 1 و 2 هم اشاره ی خیلی شدید و وحشتناکی به این موضوع کردند .

عنصر اصلی این خاندان اتشه.در سطوح بالاتر میرسن به اماتراسو که یه جور اتش سیاه رنگه که تا از بین نبره خاموش نمیشه و اوایل بهش شعله ای از چهنم هم اطلاق میشد.این یه جورایی می رسونه که اینا از اتش ان.

*گفتم سنجو ها رهبرشون از اب و خاک استفاده می کرد و رهبر اوچیها ها از اتش که میشه مقابله ی اب و خاک با اتش که اخرش اب و خاک پیروز شد.

بگذریمAnti666 _4_

ببخشید سعی کردم خیلی خلاصه و جم و جور بگم این قسمت رو بزاریم به عنوان قسمت اول تا ان شاالله کامل ترش کنم.

راستی که سوال اساسی :

انیمیشن نجات کودکان رو اگه دیده باشید از یه مادر صحبت میشه که می خواد دنیا رو بپکونه.اینجا تو ناروتو هم از یه مادر صحبت به میون میاد که می خواد بپکونه.

کسی میدونه منظور از مادر چیه؟

خداحافظ
۱۶-۶-۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از ryuken سپاس کرده اند.
فاطمه110313, roodposhty22, SaVaJJaD
*
پروفایل شما
ارسال: #6
(۱۶-۶-۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ عصر)ryuken نوشته شده توسط:  
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خوبید؟ چند تا نکته جدید Anti666 _4_ راجب مثلا پر طرفدار ترین انیمیشن دنیا  ناروتو

1. داستان ناروتو وقتی به قسمت های 470 اون ور ها میرسه داستان های زیادی تعریف شده
یکی شون داستان دو برادری که پدرشون دانای شش طریقت اونا رو می فرسته تا مشکل مردمی که خودش به وجود اورده رو حل کنن.هر دو موفق میشن ولی به طریق خودشون.و وقتی برمیگردن پدره پسر دومی رو انتخاب می کنه.

((تا اینجاش شباهت بسیار زیادی پیدا می کنه به داستان حضرت ادم (ع).  البته سقوط کاگویا که بهش می گن مادر ازیه جای نامعلوم هم شبیه داستان پدرمون ادم علیه السلامه.))

بماند . . .

داسنات میرسه به جایی که برادر اول دو تا از دوستاش رو می کشه و یه چشم جدید پیدا می کنه. مشوق و راهنمای پسر اول یه جسم سیاه رنگه به نام زتسو.

تو تاریخ می خونیم شیطان روش از بین بردن ادم رو به قابیل یاد داد اینجا هم با کمی تغییر همین اتفاق افتاده.

هر کدوم از این نینجاها می تونن با استفاده از علامت های دست یک یا چند تا عنصر رو به کار بگیرن در واقع مثل جادوگر ها .اوناهم از یه سری طلسم استفاده می کنن عیم جادوگر ها و . . . پس یه جور ترویج جادو اه.

وسطیای داستان که نظریه ی چشم ماه مطرح میشه بیننده میره تو فکر که اقا جدا شاید چیز خوبی باشه همه چیز ارومه من چقد خوشحالم Anti666 _4_
که میاد میگه باید همه ی قدرت های هیولا های دم دار رو جمع کنیم تا انرژی به یه سطحی برسه تا بشه تا بشه نظریه رو عملی کرد.

این سطح انرژی رو شیطان پرستا مطرح کردن و یه حد تامی برای خودشون متصور شدن و با انجام اعمالی مث قتل باکره ها و خوردن شون و خوردن یا سوزوندن بچه 6 سالهAnti666 _6_  و کار های خیلی عمده مثل 11 سپتامبر به اون سطح انرژی برسن برا ظهور شیطان.

بریم سر طوایف
طایفه ی مشهور سنجو رو احتمالا دیدید و می شناسید علامتشون هم دیدید.
اگه مثل من بیکاربوده باشید و سرتون تو فرهنگ ژاپن بوده باشه خیلی معمولیه که هر خاندانی یه علامتی داشته باشه اما علامت سنجو یه چیز خاصه.
İmage

به نظر من اون خط وسط خط نفی اه .
رهبر این خاندان توانایی استفاده از عنصر خاک و اب رو با هم داشت.
این دوعنصر سازنده ی وجود ما انسانهاست.
 سن به معنای {نمی دونم دارم می گردم} و جو به معنای یهود اه تو فرهنگ عبری

اوچیها دومین خاندان مشهوره که همه ازشون حساب می برن که علامتشون یه بادبزنه
İmage

که در واقع یک چشمه که حالا مثلا ماهرانه داده تحویل مشتری Anti666 _4_
قدرت این خاندان توی ویژگی های خونی شونه(توی فیلم هری پاتر به این  نکته اشاره کرد که اونایی که خون اشرافی دارن و . .  . )البته برای فراماسون ها و کابالیست ها خون ارثی Anti666 _4_ خیلی مهمه اگه یادتون باشه تو جومونگ 1 و 2 هم اشاره ی خیلی شدید و وحشتناکی به این موضوع کردند .

عنصر اصلی این خاندان اتشه.در سطوح بالاتر میرسن به اماتراسو که یه جور اتش سیاه رنگه که تا از بین نبره خاموش نمیشه و اوایل بهش شعله ای از چهنم هم اطلاق میشد.این یه جورایی می رسونه که اینا از اتش ان.

*گفتم سنجو ها رهبرشون از اب و خاک استفاده می کرد و رهبر اوچیها ها از اتش که میشه مقابله ی اب و خاک با اتش که اخرش اب و خاک پیروز شد.

بگذریمAnti666 _4_

ببخشید سعی کردم خیلی خلاصه و جم و جور بگم این قسمت رو بزاریم به عنوان قسمت اول تا ان شاالله کامل ترش کنم.

راستی که سوال اساسی :

انیمیشن نجات کودکان رو اگه دیده باشید از یه مادر صحبت میشه که می خواد دنیا رو بپکونه.اینجا تو ناروتو هم از یه مادر صحبت به میون میاد که می خواد بپکونه.

کسی میدونه منظور از مادر چیه؟

خداحافظ

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

الان دیگه کاملا مشخصه که این انیمه وابسته به فرهنگ ژاپنی نیست و من مطمعنم در محتواش دست کاری میشه .. اما واقعا نمیشه گفت مراد از منظور انیمه چیه و چی رو میخواد نشون بده ... به نظر من مهم ترین هدف این انیمه پیدا کردن نحوه رسیدن به عدالت که طبق گفته خود انیمه ناروتو قراره بهش برسه ...
اگه ناروتو منجی بود یه چیزی ولی اون از ساسکه و سایر افراد که تو گروه های دیگه هم هستند کمک میگیره برای این کار ...
اگه دقت کنی این آخرای فیلم جنگ اونا برای مبارزه با مادر به یه گروه 5 نفره تبدیل شدند ( 4 مرد 1 زن ) که استاد رائفی پور یه زمانی گفته بودند گروه 5 تو خیلی از فیلم ها و انیمیشن های خارجی استفاده میشه از جمله فیلم Immortal و مراد از اهل بیته .....من اون 5 رو دوباره اینجا دیدم ...
ولی به هر حال دیگه دوره این نقد های خارجی گذشته و به نظرم فایده نداره سر شاید و غیره بحث کنیم اگه هدف انیمه رو متوجه بشیم خودش کافیه که من فکر کنم متوجه شدم منظور از ساخت کل این انیمه رو ...
در مورد "مادر " هم من منظور رو متوجه نمیشم واقعا ..
موفق باشید
یا علی
امضاي SaVaJJaD :

<<< شهید همت >>>
۲۲-۶-۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از SaVaJJaD سپاس کرده اند.
ryuken, roodposhty22, خادم العبد
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 1 در 1 موضوع
سپاس کرده: 6
ارسال: #7
سلام
بنظر من انیمه ناروتو شرقی ترین انیمه ای هست که ساخته شده
درسته که بعضی مفاهیمش با فرهنگ ما سازگار نیست ولی نقاط خوبش بیشتر از منفی هاشه

http://forums.animworld.net/thread106978.html
این تاپیک و مطالعه اون هم پیشنهاد میشه
۲۳-۶-۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 1 کاربر به دلیل این ارسال از roodposhty22 سپاس کرده است.
SaVaJJaD
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 5 در 2 موضوع
سپاس کرده: 1
ارسال: #8
سلام
roodposhty22

سایت انیم وورلد ک شما ارجاع می دید به اونجا کلا تو یه فضای دیگه ای سیر می کنن چه مدیراش چه کاربراش.
من خودم یه مدت (نزدیک 2 سال و نیم) اونجا فعالیت می کردم تا اومدم چند تا پست گداشتم راجب این انیمیشن جوری بلاکم کردن که کلا چیزی ازم نموند.
نمی دونم چرا این مطلب رو گفتم ولی همین جوریAnti666 _4_Anti666 _4_Anti666 _4_

با کاربربزرگوار SaVaJJaD  موافقم یه جورایی دیگه کار از نقد گدشته من که دیدن این انیمیشن رو متوقف و هر چی ازش داشتم رو نابود کردمAnti666 _4_

شما دوستانی هم که می بینید "کلکم مختار":anti666a:

راستش بیشتر فکر من اینه که اونا حالا هر کی می خواد باشه دارن یه تصویر از اینده و قهرمانانش و اهریمنانش درست می کنن و ما رو مجبور می کنن توی اون خط حرکت کنیمAnti666 _18_Anti666 _15_

تهش هر چی شد مهم نیست.اونا که قرار نیست اخر داستان رو بسازن....................اهای ولایی ها اخر قصه رو ما می سازیم............هر کی پایه است

.....................................................................................یه صلوات محمدی..............................
۲۵-۶-۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ صبح
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 2 کاربر به دلیل این ارسال از ryuken سپاس کرده اند.
فاطمه110313, SaVaJJaD
*
پروفایل شما
ارسال: #9
(۲۵-۶-۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ صبح)ryuken نوشته شده توسط:  سلام
roodposhty22

سایت انیم وورلد ک شما ارجاع می دید به اونجا کلا تو یه فضای دیگه ای سیر می کنن چه مدیراش چه کاربراش.
من خودم یه مدت (نزدیک 2 سال و نیم) اونجا فعالیت می کردم تا اومدم چند تا پست گداشتم راجب این انیمیشن جوری بلاکم کردن که کلا چیزی ازم نموند.
نمی دونم چرا این مطلب رو گفتم ولی همین جوریAnti666 _4_Anti666 _4_Anti666 _4_

با کاربربزرگوار SaVaJJaD  موافقم یه جورایی دیگه کار از نقد گدشته من که دیدن این انیمیشن رو متوقف و هر چی ازش داشتم رو نابود کردمAnti666 _4_

شما دوستانی هم که می بینید "کلکم مختار":anti666a:

راستش بیشتر فکر من اینه که اونا حالا هر کی می خواد باشه دارن یه تصویر از اینده و قهرمانانش و اهریمنانش درست می کنن و ما رو مجبور می کنن توی اون خط حرکت کنیمAnti666 _18_Anti666 _15_

تهش هر چی شد مهم نیست.اونا که قرار نیست اخر داستان رو بسازن....................اهای ولایی ها اخر قصه رو ما می سازیم............هر کی پایه است

.....................................................................................یه صلوات محمدی..............................

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
داداش شرمنده که یخورده خلاف حرفاتون دارم عرض میکنم اما انیمه ناروتو همونطور که دوستمون گفتند واقعا نقاط مثبتش از منفیش بیشتره و نمیدونم شما چرا از جانب من نقل و قول کردین که دیگه نباید این انیمه رو دید چرا که نه من خودم میبینم ...
بنده به این دلیل گفتم کار از نقد گذشته منظورمه الان دیگه این قبیل نقد ها فقط توی ما اثر داره که نسبت به مسعله آگاه تریم و طرفی که مثلا علاقه به انیمه داره نمیتونه همچین نقد هایی رو درک کنه و اونا رو قبول نداره ...
ما که نگفتیم و هیچ کس هم حق نداره بگه شما فلان چیز رو نگاه نکن ما فقط میگیم به نکاتی که فیلم قصد داره در خلال قصه شیرینش به مخاطب عرضه کنه دقت کنید و تحت تاثیر اون ها قرار نگیرید تا در ضمیر ناخودآگاهتون نسبت به اون مسعله دچار تحول بشه نظرتون ... در مورد این انیمه هم نحوه رسیدن به عدالت هستش ....

موفق باشی
یا علی
امضاي SaVaJJaD :

<<< شهید همت >>>
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۶-۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ عصر، توسط SaVaJJaD.)
۲۵-۶-۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 1 کاربر به دلیل این ارسال از SaVaJJaD سپاس کرده است.
فاطمه110313
کارمند جدید مجازی!
*
سپاس شده: 0 در 0 موضوع
سپاس کرده: 0
ارسال: #10
اولا سلام

ثانیا جالبه که هیچکس نظر مخالفی نداده Anti666 _1_ سه حالت داره یا هر کی نظر مخالف میده تحمل ندارید و حذف میکنید، یه حالت دیگه داره که اینقدر نقدها سطح پایین هست که هیچ کس حاضر نیست جوابی بده! یه حالت دیگه داره که برمیگرده به سایت که چون بار اولم هست اشنا میشم با اینجا اون حالتو مطرح نمی کنم Anti666 _3_

یه سوالی من همیشه واسم پیش میاد، چرا یه مدل رو که یاد میگیرید ، همه چیو سعی می کنید با اون مدل مقایسه کنید؟ Anti666 _15_
یه بنده خدایی گفت ستاره برعکس نماده ! دیگه هر کی هرجا ستاره می بینه ربطش میده به Freemasonery :|
درجه های نظامی ایران ، از ستوان تا سرهنگ تمام هم توش ستاره هست همونی که وسط پرچم اسرائیله :| حالا باید بگیم کل قوا فراماسونی هستن؟ حتما حضرت آقا هم فراماسونه نعوذبالله :| یه ذره سعی کنید تفسیر به رای نکنید ، سعی کنید دکم نباشید و جلوتر از پاتون رو هم ببینید!

برسیم به ناروتو، اولا در جواب به همه این نقد ها ، باید بگم که با فرض اینکه درست باشه چه میشه کرد؟ خوب یکی از عزیزان فرمودند نبینید! خیلی هم تند و دوآتیشه برخورد کردن، سوالی که من دارم اینه، چند تا نبینیم؟ اینطوری که همه آهنگ های ایرانی و خارجی Reverse دارن، سریال ها هم که اینطورین، عکس ها هم که Subliminal Message دارن، بفرما 24 ساعته بزنیم شبکه خبر :| اونم که باز عاری از نماد نیست! شما بگو چه کنیم؟ خیلی ادعات میشه؟ بفرما برو بساز ما ببینیم :| سریال های خارجی یه محتوای عالی دارن مثل همین ناروتو، یه سری شبه نماد هم توشون گیرم باشه، بهتر از سریال های ایرانی هستن که همش چند ضلعی عشقی دارن :| اینقدر موریانه نباشیم! سعی کنیم جای اینکه بیافتیم بجون یه سازه عظیم و تخریبش کنیم! از روش الگو برداریم و از روش بسازیم! هرچند میلیون ها سال دیگه هم نمی تونیم یه طبقه مثل اونا بسازیم چون تمام مردم ایران شدن منتقد ، امثال شما دوستان که همه چیز رو توی مدلی که بلد پیاده می کنن، نتیجه گیری می کنن، فتوا هم صادر می کنن که نبینید! Anti666 _14_

این نظر درج میشه؟ یا اینجاهم میشه مثل انیمه فروم؟
تصمیم باشماست :-)
یاحق
۲۰-۱۲-۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information جنگ جهانی قبل از ظهور mahdi-313 4 1,445 ۱۴-۵-۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ عصر
آخرین ارسال: mahdi-313
  مدت زمان فتح دنیا توسط امام زمان(عج) Ironsite 0 541 ۹-۴-۱۳۹۴ ۰۴:۲۹ صبح
آخرین ارسال: Ironsite
  چگونه در هندسه آینده دنیا نقش ایفا کنیم؟ mortozpasha 0 425 ۱-۹-۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ عصر
آخرین ارسال: mortozpasha
  مدعی دروغین دیگر ، اینبار در کانون شیعیان جهان! آفتاب شرقی 6 1,468 ۱۴-۱-۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ عصر
آخرین ارسال: آفتاب شرقی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.