WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

WwW.ANTi666.iR تالار گفتمان

دانلود ويديو، صوت، كتاب، نرم افزارهاي دشمن شناسي و آخرالزمان - مهدويت

عضویت در کانال تلگرام و نحوه ی همکاری
زمان کنونی: ۵-۱۱-۱۳۹۵, ۰۵:۳۰ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: رئیس جمهور مجازی!
آخرین ارسال: 313swo
پاسخ: 3
بازدید: 3930

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عضویت در کانال تلگرام و نحوه ی همکاری

*
پروفایل شما
سپاس شده: 11580 در 532 موضوع
سپاس کرده: 5189
اعتبار: : 2278
وضعیت : آفلاین
ارسال: #1
Heart عضویت در کانال تلگرام و نحوه ی همکاری
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و درودPirooz

خوشحالم که بعد از مدت ها، قراره با دوستان قدیمی و جدید عزیز برنامه ریزی و تصمیم گیری کنیم...Mocantina
حرف های زیادی هست که باید خدمتون عرض کنمSokhan.زیاد سرتون رو درد نمیارم! خلاصه مینویسم... Putersmile1

- فیلتر شدن 10 روزه ی دامین سایت!Geryeh
متاسفانه یه پستی با تیتر فکر کنم(خوشگله چقد میگیری شماره بدی!) توی تالار ایجاد کرده بودین!Vamonde . پلس فتا که حواسش به همه چی هس!، به این پست ایراد گرفته بود و برای ایمیل سایت یک پیغام تذکر فرستاده بود که باید پست رو حذف کنید Deldari ولی چون هم عید بود و هم کساد بازار لیاقت در فعالیت مهدوی مجازی وجود داشت، ایمیل ها زیاد چک نمیشد، ما پیغام رو ندیدیم و همین باعث شد تا دولت "ععطدال و طدبیر" از بین این همه سایت ها منحرف دینی، سیاسی و اجتماعی در وب، بخاطر یک تیتر شبهه ناک، ما رو بیخود و بی جهت فیلتر کننWhat

- تصمیم پیشین "مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت!"

این تصمیم که مرداد 94 در پست @ مدیریت جدید برای تالارگفتمان سایت! @ با شما در میون گذاشتیم، نمیدونم چرا! اما به نتیجه نرسید!
بخاطر همین موضوع و دلایل دیگری، از این تصمیم، منصرف شدیم.
بعد از فیلتر شدن سایت، تصمیم گرفتیم که سایت رو از سرورمجازی، که با هزینه بالا توسط پول اهدایی شما کاربران سایت پرداخت میشد رو، بعد از اتمام قراردادمون که تا بهمن ماه امسال معتبر هست، به یک هاست معمولی انتقال بدیم و حساب سایت رو ببندیم تا دیگه کسی نتونه پولی واریز کنه. همچنین پول های باقی مانده رو باهاش پک دی وی دی حرفه ای دشمن شناسی تهیه و در جای مناسب توزیع کنیم...
پس! تا بهمن ماه 95 ، ارسال برای همگان آزاد خواهد بود و بعد از موعد مقرر، محدودیت ارسال برای کاربران غیر فعال و غیر عضو در "وزارت خانه های مجازی!" اعمال خواهد شد.

- کانال تلگرام سایت
همونطور که همتون شاهد هستین، طی تغییرات گسترده استفاده مردم از وب، دیگه تالار گفتمان و سایت هایی که نیاز به استفاده لپ تاپ و پی سی دارن، طرفدار و پیگیر نداره. و اکثرا از موبایل برای مشاهده صفحات وب استفاده میکنن.

بنده کانال سایت رو بصورت آزمایشی با آدرس ANTi666@ در telegram ایجاد کردم و بعد از بررسی، مشورت و تحلیل، پیشنهاد سرمایه گزاری فعالیت هامون در تلگرام دارم...

پیشنهادی که میدم، ممکنه در اول بلندپروازانه بنظر بیاد! اما به نظرم اگر به فکر "تخصصی بودن" و "دیده شدن مطالب مفید" هستیم، باید صبر به خرج بدیم و به قول بازاریا، خاک خوری رو هم بپذیریم... و البته ایمان داشته باشیم که در کار خیر، حامی ما الله خواهد بود و مثل همیشه "ید الله" بیشترین و بهترین کمک رو برای پیشرفت ما و نیت خیرمان خواهد کرد...

باید آینده نگر باشیم و بجای "کمیت" مخاطب ، به "کیفیت" مخاطب فکر کنیم.
امضاي رئیس جمهور مجازی! :

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۵-۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ عصر، توسط رئیس جمهور مجازی!.)
۱۱-۲-۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ صبح
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 29 کاربر به دلیل این ارسال از رئیس جمهور مجازی! سپاس کرده اند.
منتقم, sarbaze mahdi, شمیم انتظار, خط شكن, Aryha, SaReBaN, آفتاب شرقی, hosseinkh, سما313, وافی, تسنیم, petifuol, delay, TooFauN, IranClips, آفاق, عبدالحسین(ع), safir, pasdar, ELaHeH, ارتش ضد ماسون, قدیسین, zahraj, saeedra, sardar909, DiDeH BaN, نخست وزيرمجازي, anti666, SaVaJJaD
*
پروفایل شما
سپاس شده: 11580 در 532 موضوع
سپاس کرده: 5189
اعتبار: : 2278
ارسال: #2
RE: عضویت در کانال تلگرام و نحوه ی همکاری
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و درودrose

شهادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام را تسلیت عرض میکنمrose

بازم دو ماه و خورده ای ایران نبودم... و الان که اومدم، میبینم که اکثرمون واقعا بین حرف تا عملمون فاصله ی زیادی افتادهAnti666 _2_

نحوه ی کار عوض شد! و البته این آخرین تصمیم خواهد بود...Anti666 _10_

بدین صورت که یک سوپر گروه با عنوان "مطالب منتخب کانال" با لینک زیر ایجاد کردیم :

.فعلا 10 عضو داره. نحوه ی کار بدین شکل هستش که هر کسی، هر مطلب مفیدی (متن - عکس - ویدیو - صوت) که مرتبط با حوزه دشمن شناسی و جنگ نرم هست رو در این سوپر گروه میفرسته و بنده یا ارتش ضدماسون، گزینش میکنیم و در کانال اصلی ارسال میکنیم.

چند نکته:

- مطالبی که پیشنهاد میکنید باید "مهم - جدید - شکیل - جذاب - مختصر - کم حجم - غیر سیاسی (داخلی) - مستند" باشندPir
- هیچ تبلیغی نباید در مورد مطالب ارسالیتون داشته باشینAnti666 _11_
- اعتراض به عدم ارسال مطالبتون در کانال اصلی مطلقا ممنوع!Anti666 _4_ حتی اگر از بین 20 ارسالتون فقط یکیش در کانال اصلی برهAnti666 _4_
- توجه داشته باشید که حتی اگر مطالبتون در کانال اصلی (رسمی) نره، اما توسط اعضای سوپر گروه دیده میشهAnti666 _13_
- چت ممنوعdodgy

فعلا همینAnti666 _3_
امضاي رئیس جمهور مجازی! :

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۵-۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ عصر، توسط anti666.)
۹-۵-۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ عصر
سایت
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 10 کاربر به دلیل این ارسال از رئیس جمهور مجازی! سپاس کرده اند.
TooFauN, ELaHeH, safir, saeedra, عبدالحسین(ع), Taheri, sardar909, نخست وزيرمجازي, ارتش ضد ماسون, anti666
کارمند رسمی مجازی!
*
پروفایل شما
سپاس شده: 1603 در 270 موضوع
سپاس کرده: 1628
اعتبار: : 838
ارسال: #3
RE: عضویت در کانال تلگرام و نحوه ی همکاری
بسم الله الرحمن الرحيم

با سلام
نرم افزار هايي همچون تلگرا و واس آپ و .... همشون محوريت چت و سرگرمي و خبررساني دارن اما تالار هاي گفتوگو ماهيت بحث و تبادل نظر رو دارن
توي تالار گفتوگو ما ميتونيم به صورت موضوعي بحث كنيم اما توي اين نرم افزار ها مطلقا چنين چيزي امكان پذير نيست
تويتالار گفتوگو بحث ها آرشيو ميشه و هركس با يه سرچ ساده تو گوگل بهش دسترسي داره ولي توي تلگرام نه
مخلص كلام من مخالف ايجاد كانال تو تلگران نيستم ولي باجايگزينيش با تالار مخالم 
. يه پيشنهاد : چرا از مطالب خوب توليد شده ي كف تالار توي اون كانال استفاده نكنيم
البته ميدونم آنتي ما ديگه اون رونق روزهاي قديم رو نداره و اكثر كاربرا هم مثل خودم افلاينن ولي دوباره ميتونيم شروع كنيم فك كنين چن سال پيش چن نفر با هم آنلاين ميشدن و سر موضوعات مختلف بحث ميكردن نگين الان تلگرام اومده واسه همينه كه قبول نميكنم چون الان تالار هايي هستن كه خوب فعاليت ميكنن نمونش هم ميهن و بيداري انديشه
ولي چرا اين طوري شد:
1 بحث هاي سياسي بيش از حد من و دوستان كه باعث كدورت بين اعضا و زده شدن از اين تالار شد
2-عدم توليد محتوا مثل سابق 
3-مشغله مديران و رها كردن كاربران عادي در كف تالار
چيكار كنيم:
والا راستش قبول دارم كه كار مديريت تالار سخت بود و اين سال ها آنتي و خانوم نخست وزير تمام تلاششون رو كردن و ماهارو با همه ي بد اخلاقي هامون تحمل كردن شايد حالا ديگه نوبت ما كاربراست كه يكم به مديران انگيزه بديم شايد شور و شوق رو دوباره به انتي برگردونيم
به جاي كپي پيست اخبار سطحي ميتونيم هركي يه مطلب خوب شنيد و خوند به صورت مستند خلاصشو اينجا بگه 
تفسير يه ايه از قران يا يه سوال از قران 
يا اصلا چرا يه پروژه با هم ديگه كار نكنيم مثلا بگيم اقا براي محرم سال اينده در باره شبهه آب تو كربلا تحقيق كنيم و نتايج رو تو تالار به بحث بزاريم وبعد به صورت يه بروشور مدون اين كار رو بين مردم پخش كنيم 
و خيلي كاراي ديگه كه ميتونيم اينجا بكنيم و تو تلگرام نه
يا حق
امضاي 313swo :

فحش اگر بدهند آزادی بیان است
جواب اگر بدهی بی فرهنگی
سوال اگر بکنند ازاد اندیشند
سوال اگر بکنی تفتیش عقاید است
تهمت اگر بزنند در جستجوی حقیقت اند
جواب اگر بدهی دروغ گویی
مسخره ات بکنند انتقاد است
جواب بدهی بی جنبه ای
تهدیدت اگر بکنند دفاع کرده اند
تهدید اگر بکنی خشونت طلبی
راهپیمایی اگر بکنن حق انهاست و عقیده خودشان است
راه پیمایی اگر بکنی ساندیس خوری یا به زور آمدی...
بسیجی اگر باشی میشوی افراطی
جنبش سبزی باشند میشوند ازادی طلب...
من بسیجی هستم
از جنس خودم،نه نقش بازی میکنم
نه میگذارم نقش مرا بازی کنند...

من آزاده ام
۷-۸-۱۳۹۵ ۰۱:۱۸ عصر
جستجو
سپاس
نقل قول
[-] 3 کاربر به دلیل این ارسال از 313swo سپاس کرده اند.
منتقم, TooFauN, ارتش ضد ماسون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

کلیه حقوق مادی و معنوی تالار گفتمان متعلق به ANTi666.ir می باشد.